University News
WIU Home > News > County News
WIU Graduation Fall 2014
IL
Abingdon (61410)
- Holly Barkman Baldwin, Master of Science, Instructional Design & Technology
Adair (61411)
- Chelsea N Bartlett, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Lisa Anne Kugler, Bachelor of Science, Agricultural Business
Addison (60101)
- Jana Anneka Espano, Bachelor of Arts, General Studies
- Amanda Lynn Wilson, Bachelor of Arts, General Studies
Aledo (61231)
- Nicholas P Andress, Master of Accountancy, Accountancy
- Brittany Anne Bergstrom, Bachelor of Science, Psychology
- Dulce L Guerrero, Bachelor of Business, Accountancy
- Devin Michael Johnson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Linsey Rae Lundeen, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Art
- Hollie Michelle Welch, Bachelor of Business, Management
Alexis (61412)
- Gary Lee Medhurst, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Hayley M Stevenson, Bachelor of Business, Management
Algonquin (60102)
- Dana Marie Franklin, Bachelor of Arts, History
- Charles David Jolitz, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Alpha (61413)
- Samantha Jo Lynn Tapscott, Bachelor of Arts, English
Altamont (62411)
- Jared Scott Summers, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Alton (62002)
- Rachel Henry, Bachelor of Arts, General Studies
Amboy (61310)
- Ashley Marie Ferguson, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Antioch (60002)
- Ryan W Voykin, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Arenzville (62611)
- Randi Leigh Huey, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Arlington (61312)
- Jacob Andrew Pratt, Cum Laude, Bachelor of Science, Instructional Simulation & Games
Arlington Heights (60004)
- Emily S Manning, Bachelor of Business, Marketing
- Meghan Calyroi Psiharis, Bachelor of Arts, English
Arlington Heights (60005)
- Brad Bruce Peterson, Bachelor of Science, Engineering Technology
Astoria (61501)
- Morgan Ann Clark, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Microbiology
- Sadie Lee Keefauver, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Augusta (62311)
- Colton Grey Eddington, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Dakota Ann McAllister, Bachelor of Science, Psychology
- Allison E Ramsey, Bachelor of Arts, History
Aurora (60502)
- Andrew Nicholas Colello, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Aurora (60504)
- Cayla Ann Budd, Bachelor of Science, Dietetics
- Kyle J Piegore, Bachelor of Science, Construction Management
- Ashley Nicole Wilson, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Special Education
Aurora (60506)
- Jared Cameron Fair, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Sean David Fichtel, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Elizabeth Anna Lindstrom, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Avon (61415)
- Erin Elizabeth Hutchins, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Baileyville (61007)
- Tyler Zumdahl, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Barrington (60010)
- Austin James McKinley, Bachelor of Science, Computer Science
Bartlett (60103)
- Vincenzo Anthony Dinuzzo, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Batavia (60510)
- Josef William Yurisich, Bachelor of Arts, Communication
Beardstown (62618)
- Shane Little, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Bellwood (60104)
- Ashley Marie Alicea, Bachelor of Science, Zoology
- Deandre Ahmad Johnson, Bachelor of Arts, General Studies
Belvidere (61008)
- Alejandro Herrera, Cum Laude, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Sarah L Schroeder, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Bensenville (60106)
- Kevin Joseph Perez, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Berwyn (60402)
- Catherine Nichole Amaro, Bachelor of Science, Dietetics
- Anthony John Raimondi, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Big Rock (60511)
- Jared Robert Harper, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Blandinsville (61420)
- Christopher Douglas Barenz, Bachelor of Business, Finance
- Aaron Michael Snowden, Master of Science, Computer Science
Bloomington (61701)
- Mark Joseph Kletz, Magna Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Bloomington (61704)
- Sheryl Lyn Honegger, Bachelor of Arts, General Studies
Bloomington (61705)
- Thomas Michael Mier, Bachelor of Arts, History
- Alexandria Margaret Pflieger, Bachelor of Science, Biology
Bolingbrook (60440)
- Jeremy L Curry, Bachelor of Arts, General Studies
Bolingbrook (60490)
- Matthew A Whittenhall, Bachelor of Science, Graphic Communication
Brookfield (60513)
- Kevin Donald Galivan, Bachelor of Science, Psychology
- Brian Jeffrey Wilson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Buffalo Grove (60089)
- Dustin S Granat, Bachelor of Arts, Art
Bunker Hill (62014)
- Carlos Arzuagas, Bachelor of Arts, General Studies
Burbank (60459)
- Christian Alcantara, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Phyllys A Conte, Bachelor of Science, Exercise Science
Bushnell (61422)
- John Michael Mannix, Bachelor of Arts, Sociology
- Jerrie Ann Walters, Bachelor of Arts, General Studies
Byron (61010)
- Amanda Kay Kester, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Calumet City (60409)
- Tydra Larnesha Brooks, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jayna Rileya Garner, Bachelor of Science, Dietetics
- Chanquel Monique Jones, Bachelor of Social Work, Social Work
- Karyn A Lacey, Bachelor of Arts, Journalism
- Shanique Ries, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Camp Point (62320)
- John Chester Hibbert, Bachelor of Science, Agricultural Science
Canton (61520)
- Joseph R Carruthers, Bachelor of Arts, General Studies
- Tj Michael Ellis, Bachelor of Arts, General Studies
- Kristy K Hobby, Master of Science in Education, Reading
- Matthew Joseph Putrich, Bachelor of Business, Finance
- Rebecca Robinson, Master of Science in Education, Elementary Education
- Amy J Rose, Bachelor of Arts, General Studies
- Mark Tyler Smith, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
- Amy Nicole Stufflebeam, Bachelor of Arts, Sociology
- William J Taylor, Bachelor of Science, Biology
Capron (61012)
- Johnny Joseph Lammersfeld, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Carol Stream (60188)
- Timothy Roy Franken, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrew Lawrence Knutson, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Nicholas Rocco Maentanis, Master of Science, Sport Management
Carpentersville (60110)
- Jason E Langland, Bachelor of Arts, General Studies
Carthage (62321)
- Kelly Lynn Ard, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Bryan David Fox, Bachelor of Business, Accountancy
- Jennifer L Frakes, Master of Science in Education, Reading
- Kristina Renee Johnson, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Marketing
- Ashley-Frances Emilia Lill, Bachelor of Science, Zoology
- Bradley William Rehahn, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Tori Lynn Rehahn, Master of Science, Instructional Design & Technology
- Andrew J Spray, Bachelor of Arts, General Studies
Champaign (61821)
- Karl Jacob Alumbaugh, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Channahon (60410)
- Alexandra N Szymanski, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Chenoa (61726)
- Kathryn Jones, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Cherry Valley (61016)
- Casey Thomas Woodman, Bachelor of Arts, Broadcasting
Chicago (60612)
- Datrese M Hearn, Bachelor of Arts, International Relations/Comparative Politics
- Billy Walker, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Markwan J Wiley, Bachelor of Arts, Theatre - Acting
Chicago (60613)
- Tanner Loren Warner, Bachelor of Business, Accountancy
Chicago (60618)
- Jessica Nichole Klenck, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Thomas Joseph Lally, Bachelor of Science, Construction Management
- Alisha M McKinney, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60619)
- Nikida S Mitchell, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Diamond A Parsons, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Jaleesa M Woodside, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Chicago (60621)
- Gayle J Thompson, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60625)
- Elizabeth Mejia, Bachelor of Arts, Women's Studies
Chicago (60626)
- Jeremy Alan Murray, Master of Arts, Museum Studies
Chicago (60628)
- Harley D Fletcher, Bachelor of Science, Pharmacy
- Frederick L Hunter, Master of Arts, Sociology
- Giavanna Sharee McCall, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60630)
- Victoria L Sammons, Bachelor of Science, Engineering Technology
Chicago (60631)
- Angela Maria Gielniewski, Bachelor of Science, Biochemistry
Chicago (60634)
- Steven T Bronkema, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60638)
- Raul M Patino, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60639)
- Genevieve D Gotay, Bachelor of Arts, General Studies
- Samantha Opio, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Terrance Lacey Washington, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Chicago (60640)
- Michael J Pessman, Bachelor of Arts, General Studies
Chicago (60641)
- David J Perez, Bachelor of Business, Human Resource Management
Chicago (60643)
- Daniel Sanford Gray, Bachelor of Arts, Political Science
Chicago (60644)
- Mariah S Mitchell, Bachelor of Arts, Political Science
Chicago (60645)
- Michael J Martinez, Bachelor of Science, Information Systems
Chicago (60646)
- Nicholas James Catino, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Hayley E Delia, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
Chicago (60649)
- Stephanie Lorraine Thomas, Bachelor of Science, Psychology
Chicago (60652)
- Nakia Johnson, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Zackory E Taylor, Bachelor of Science, Exercise Science
Chicago (60653)
- Robert L Williams, Bachelor of Arts, Journalism
Chicago (60655)
- Pat Boline, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Derek Davis, Bachelor of Science, Exercise Science
- Brittany Durr, Bachelor of Arts, General Studies
- Tallor Shane Houston, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago (60803)
- Christopher James Doeseckle, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Chicago Heights (60411)
- Qiara L Ferguson, Bachelor of Arts, Communication
Cicero (60804)
- Jesus Andres Castro, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Coal Valley (61240)
- Jeff R Collins, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Rachel Elizabeth Moore, Master of Science in Education, Reading
- Laura M Rigg, Bachelor of Arts, General Studies
Colchester (62326)
- Hillary Kay Humes, Bachelor of Science, Exercise Science
- Alisha Nicole Johnson, Bachelor of Arts, Communication
- Stephanie S Sidwell, Bachelor of Business, Management
Colona (61241)
- Steven Essley Hughes, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Ronald Bruce Moore, Master of Business Administration, Business Administration
Crystal Lake (60012)
- Joshua Morgan Yelle, Cum Laude, Bachelor of Business, Finance
Crystal Lake (60014)
- Brian Patrick Clarke, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Tyler Adam Pliner, Bachelor of Science, Exercise Science
- Elena Nicole Ryan, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Elizabeth J Zellers, Bachelor of Science, Health Services Management
Cuba (61427)
- Todd Daniel Vanmiddlesworth, Master of Science, Biology
Custer Park (60481)
- Jacob Ryan Bukovsky, Bachelor of Business, Finance
Dallas City (62330)
- Ross Purchatzke, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Danville (61832)
- Cody Glen Nichols, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Davis (61019)
- Matthew J Wolf, Masters of Arts, Political Science
- Matthew Joseph Wolf, Post-Baccalaureate Certificate, Geography - Community Development
Decatur (62522)
- Konnie Shontay Wells, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
Deerfield (60015)
- Elana Berdichevsky, Bachelor of Science, Dietetics
Dekalb (60115)
- Lucas Dean Oberhelman, Bachelor of Science, Construction Management
- Elizabeth Ann Peregrine, Summa Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Des Plaines (60016)
- Andres A Contreras, Bachelor of Arts, General Studies
Dewey (61840)
- Jeremy Clayton Birkey, Master of Arts, English
Dixon (61021)
- Sara Jean Dail, Education Specialist, Educational Leadership
- Matthew William Richards, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Erik T Winters, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Downers Grove (60515)
- Harrison Daniel Heilman, Master of Arts, Political Science
Downers Grove (60516)
- Elizabeth Ann Saban, Bachelor of Music, Music Therapy
- Kyle John Sallas, Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
East Dundee (60118)
- Ryan G Larsen, Bachelor of Arts, General Studies
East Galesburg (61430)
- Ryan Andrew Chandler, Bachelor of Arts, Communication
- Miranda M Perry, Bachelor of Arts, General Studies
- Mallory J Swanson, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
East Moline (61244)
- America Bunker, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
- Beth D Carroll, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Staci Nicole Clay, Bachelor of Arts, General Studies
- Brittany Nicole Cord, Bachelor of Business, Accountancy
- Lucas W Cropp, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jennarae Elizabeth Deporter, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Paige N Hanna, Bachelor of Business, Accountancy
- John Paul Harlow, Bachelor of Arts, Communication
- Christa Lopez, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Toni Lynn Poston, Bachelor of Arts, General Studies
- Ian Patrick Raz, Bachelor of Business, Management
- James E Weakley, Bachelor of Arts, General Studies
- Brian C Wildemuth, Bachelor of Business, Accountancy
East Saint Louis (62203)
- Airlia Griffin, Bachelor of Arts, General Studies
Easton (62633)
- Brock W Riggins, Bachelor of Science, Agricultural Science
Edwards (61528)
- Jered Leon Hamm, Bachelor of Science, Construction Management
El Paso (61738)
- Jessica Lauren Knepp, Cum Laude, Bachelor of Business, Management
Elgin (60120)
- Corinna Soto, Bachelor of Science in Education, Bilingual/Bicultural Education
Elgin (60123)
- Brenda Mirellis Perez, Bachelor of Arts, Spanish
- Amber Lynn Ross, Bachelor of Business, Economics
Elgin (60124)
- Mark A Kurek, Bachelor of Science, Computer Science
Elizabeth (61028)
- Tori Groezinger, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Elk Grove Village (60007)
- Bartlomiej J Pienkowski, Bachelor of Science, Biology
Elmhurst (60126)
- Keith Michel Babcock, Bachelor of Science, Geology
- Nurie Zenel Dervishi, Bachelor of Arts, English
- David M Hohf, Bachelor of Arts, General Studies
Elmwood (61529)
- Seth D Hart, Bachelor of Arts, General Studies
- Sarah P McElroy, Bachelor of Arts, General Studies
Elmwood Park (60707)
- Colleen M Maloney, Bachelor of Science, Health Services Management
- Giuliano Rizzi, Bachelor of Business, Management
- Kevin Eric Victor, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Evergreen Park (60805)
- Ceana M Gates, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Rachel Alexandra Pratt, Bachelor of Business, Accountancy
- Manfred B Quetee, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Brian A Zigulich, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Fairview (61432)
- Sharon L Kelly, Bachelor of Business, Accountancy
Farmington (61531)
- Shelby Lorraine Courtois, Master of Accountancy, Accountancy
Flossmoor (60422)
- Simone A Scott, Bachelor of Arts, General Studies
Frankfort (60423)
- Sean Michael Foody, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brianna Franchette Martin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Molly Christine McNulty, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Anthony Michael Spizzirri, Bachelor of Science, Construction Management
Franklin Park (60131)
- Magdalena Liskowicz, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
Fulton (61252)
- Kayla R Anglese, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Steven William Hess, Bachelor of Science, Computer Science
- Lisa Mitchell, Bachelor of Business, Management
Galesburg (61401)
- Lauren Marie Betts, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Brandon Louis Davis, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Kristina Lynn Dieterich, Bachelor of Business, Marketing
- Jack Michael Dippold, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Tyler Michael Farrell, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Brad Duane Folger, Bachelor of Arts, Public Administration/Public Policy
- Brennan Patrick Jensen, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Ryan Anthony Ricketts, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Molly Elizabeth Rupert, Cum Laude, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Michaela Leigh Rychener, Master of Science in Education, Educational Leadership
Galva (61434)
- Jessica R Edgell, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Margaret Jean Engstrom, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Julie Ann O'Riley, Master of Science, Instructional Design & Technology
Geneseo (61254)
- Jason L Dickey, Post-Baccalaureate Certificate, LEJA - Police Executive Administration
- Kelly Marie Hathaway, Bachelor of Arts, Communication
- Samantha Heaton, Bachelor of Music, Music
- Megan Kay Melcher, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
- James M Schmedding, Bachelor of Arts, General Studies
- Sam L Woolsey, Bachelor of Arts, Broadcasting
Geneso (61254)
- Jason L Dickey, Masters of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Geneva (60134)
- Paul Eric Hertel, Doctor of Education, Educational Leadership
- Dustin James Krueger, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Eric C Linke, Summa Cum Laude, Bachelor of Music, Music
- Joseph A Pusateri, Bachelor of Arts, General Studies
German Valley (61039)
- Adelyn Marie Vincent, Bachelor of Arts, Sociology
Glasford (61533)
- Devon D White, Master of Science in Education, Elementary Education
Glen Ellyn (60137)
- Michael Maxhn Egert, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Abigail H Lauer, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Angelica Rose Samata, Bachelor of Arts, English
- Elizabeth Katherine Thorsell, Bachelor of Arts, Sociology
Glendale Heights (60139)
- Michael Delany Dixson, Bachelor of Arts, General Studies
- James Robert Plimmer, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Lizbeth Silva, Bachelor of Business, Marketing
Glenview (60026)
- Garrett Michael Smestad, Bachelor of Business, Accountancy
Godfrey (62035)
- Alex Matthew Zimmermann, Bachelor of Science, Public Health
Grayslake (60030)
- Thomas Robert Dent, Post-Baccalaureate Certificate, Biology - Zoo & Aquarium Studies
Groveland (61535)
- Danielle Nicole Owens, Doctor of Education, Educational Leadership
Gurnee (60031)
- Timothy Clifford Carlson, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Lauren Michelle Sullivan, Bachelor of Science, Physical Education K-12
- Nicole Monique Sumlin, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Hampton (61256)
- Amanda Faye McCoy, Bachelor of Arts, General Studies
Hanna City (61536)
- Timothy Steven Siepel, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Hanover Park (60133)
- Alexandra Lynn Anderson, Bachelor of Arts, Anthropology
Harvard (60033)
- Sonia Castaneda, Bachelor of Arts, General Studies
Havana (62644)
- Crista J Atchison, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Justin John Friedrich, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Maggie Elizabeth Pedigo, Bachelor of Arts, General Studies
Henderson (61439)
- Sharon G Hemmrich, Bachelor of Science, Psychology
Hickory Hills (60457)
- Christina Nicole Makropoulos, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Highland (62249)
- Brittany Marie Vice, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Hillsdale (61257)
- Jessica Nicole McCorkle, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hillside (60162)
- Ronnie Shelby Harris, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Hinckley (60520)
- Kelly Christine Rooney, Bachelor of Science in Education, Special Education
Hoffman Estates (60192)
- Daniel Michael Olsen, Bachelor of Science, Physics
Homer Glen (60491)
- Brandon Michael Hrachovsky, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Kaylyn Diane Tracy, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
Homewood (60430)
- Kevin Cody Cobban, Bachelor of Arts, History
- Krista C Glass, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
Hopkins Park (60944)
- Louvina M Anthony, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Huntley (60142)
- Taylor Anne Henning, Magna Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Frank David Schermer, Post-Baccalaureate Certificate, LEJA - Police Executive Administration
- Frank David Schermer, Masters of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Illinois City (61259)
- Mikaela Renee Simmons, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
- Tyler D Zonnevylle, Bachelor of Science, Agricultural Business
Industry (61440)
- Angel Sabino, Bachelor of Science, Psychology
Ipava (61441)
- Clay Ervin Crouse, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Nikki Leaan Parker, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Bryan David Ragle, Bachelor of Science, Engineering
- Kyle Edward Wickert, Master of Business Administration, Business Administration
Jacksonville (62650)
- Brett Larsen Burchard, Master of Science, Instructional Design & Technology
Johnsburg (60051)
- Alexis Rae Artner, Bachelor of Science, Psychology
Joliet (60431)
- Robert John Baron, Bachelor of Arts, Journalism
Kankakee (60901)
- Barbara J Brewer, Bachelor of Music, Music Business
- Curtis D Glass, Bachelor of Science, Computer Science
- Jacqueline Mendez, Bachelor of Arts, Political Science
Kewanee (61443)
- Margaret L Costenson, Master of Science in Education, Elementary Education
- Tyler Johnathan Harker, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Julie Ann Janik, Bachelor of Business, Accountancy
- Seth Allen Landwehr, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Emily M Robinson, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Alexi Joanne Strandberg, Bachelor of Arts, General Studies
Kingston (60145)
- Braulio Parra, Bachelor of Science, Exercise Science
Knoxville (61448)
- Trent Michael Benedict, Bachelor of Business, Finance
- Erik T Hall, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Rachael M Junk, Bachelor of Arts, General Studies
- Gerald Scott, Master of Business Administration, Business Administration
La Fayette (61449)
- Blake Dylan Nowlan, Bachelor of Science, Agricultural Science
La Grange (60525)
- Kevin James Meegan, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Brendan P Tully, Bachelor of Business, Management
Lake In The Hills (60156)
- Erin Michelle Graham, Bachelor of Science in Education, Special Education
Lake Zurich (60047)
- Rolando Ruiz, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lakemoor (60051)
- Samantha S Leav, Bachelor of Science, Mathematics
Lasalle (61301)
- Kara C Garten, Post-Baccalaureate Certificate, Geography - Community Development
Lebanon (62254)
- Brittany Nicole Phillips, Master of Science, Biology
Lemont (60439)
- Connor Q Riley, Bachelor of Science, Exercise Science
Lewistown (61542)
- Emily Marie Barrineau, Bachelor of Science, Psychology
- Renee A Perry, Bachelor of Arts, General Studies
Lexington (61753)
- Rachel Elyse Mohr, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Libertyville (60048)
- Noelle Elizabeth Johnson, Bachelor of Arts, English With Required Minor
Lincoln (62656)
- John Joseph Costello, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Lucas W Davis, Cum Laude, Bachelor of Arts, Economics
- Katherine Lindsey Harmon, Bachelor of Science, Zoology
- Ben J Kuczwara, Master of Accountancy, Accountancy
- Dillon Scott Wolcott, Bachelor of Business, Management
Lindenhurst (60046)
- Kevin John Aguilar, Bachelor of Arts, General Studies
Lindenwood (61049)
- Whitney Lynn Wetzel, Bachelor of Science, Agricultural Business
Lockport (60441)
- Jessica Lynn Moore, Bachelor of Music, Music
- Tracy Anne Wagner, Bachelor of Arts, Communication
Lomax (61454)
- Shylah E Lenahan, Bachelor of Arts, General Studies
Lombard (60148)
- Crystal Noelle Parchem, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nathan Daniel Suchan, Bachelor of Science, Computer Science
London Mills (61544)
- Travis W Knox, Bachelor of Science, Network Technologies
Loves Park (61111)
- Hunter Salerno Hughes, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Lowpoint (61545)
- Kevin R Jenkins, Bachelor of Business, Economics
Macomb (61455)
- Latosha Atkins, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Lauren Katharine Barrett, Master of Business Administration, Business Administration
- Jilliann C Biswell, Bachelor of Science, Exercise Science
- Miriam Leah Brabham, Bachelor of Arts, Pre-Law
- Ryan Lowell Buck, Post-Baccalaureate Certificate, Instructional Design & Technology: Online & Distance Learning Development
- Sharon Mary Camp, Bachelor of Arts, General Studies
- Susan Kaye Cangro, Master of Science in Education, Reading
- Kathy Jo Caraway, Bachelor of Arts, General Studies
- John Allen Carden, Bachelor of Science, Computer Science
- Cassandra Virginia Combs, Cum Laude, Bachelor of Business, Finance
- Gregory D Cooley, Bachelor of Arts, Broadcasting
- Megan Mary Corbett, Bachelor of Science, Computer Science
- Jessica Cortes, Bachelor of Arts, International Relations/ Comparative Politics
- Ian Joseph Courter, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Bradley Z Deason, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Gary Michael Douglas, Master of Science, Computer Science
- Anthony Eberle, Bachelor of Science, Renewable Energy & Wind Technology
- Hannah Eileen Elting, Cum Laude, Bachelor of Business, Accountancy
- Latrece S Erving, Bachelor of Arts, African American Studies
- John D Ewen, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Aaron Murphy Fannon, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Chad Michael Faxon, Bachelor of Science, Renewable Energy & Wind Technology
- Anthony Peter Glenn, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrew Stephen Gray, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Natalia Grigortsuk, Master of Science, Physics
- Cody R Grotts, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Mohammed Yahya Hamdi, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Heather Brooke Harper, Bachelor of Arts, English
- Michael Heindselman, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Eva Kolette Herndon, Bachelor of Arts, Journalism
- Sydni Reese Horrell, Bachelor of Arts, General Studies
- Angelique Hudson, Bachelor of Science, Psychology
- Lisa L Johnson, Master of Science, Chemistry
- Amal Junaid, Bachelor of Arts, General Studies
- Theodore Edwin Kern, Bachelor of Science, Computer Science
- Hyung Kwan Kim, Master of Science, Physics
- Shakira L Lewis, Bachelor of Arts, Communication
- Ashley Marian Luke, Summa Cum Laude, Bachelor of Arts, Political Science
- Jessica Mason McFadden, Master of Arts, English
- Robert G McKee, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Jason Douglas Mills, Master of Business Administration, Business Administration
- Brendan Francis Monahan, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
- Jessica Marie Moore, Master of Science in Education, Reading
- Curt Joseph Myers, Bachelor of Science, Construction Management
- Miss-Ally Ngebi Nya, Bachelor of Science, Psychology
- Rodney E Orange, Bachelor of Arts, General Studies
- Mallary A Owen, Bachelor of Arts, Communication
- Michael Patrick Pendergast, Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
- Joe James Reilly, Bachelor of Science, Construction Management
- Laura Anne Reynolds, Master of Music, Music
- Cheryl A Rossio, Cum Laude, Bachelor of Arts, General Studies
- Rae Anne Slaton, Bachelor of Arts, General Studies
- Cheng-Lun Chu Tarantola, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Megan Elizabeth Wallen, Bachelor of Arts, General Studies
- Travis Donald White, Master of Business Administration, Business Administration
- Jasmine M Williams, Bachelor of Business, Management
- Ashley Monique Wilson, Bachelor of Social Work, Social Work
- Danielle Kolleen Woolam, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Michael Eli Zitko, Bachelor of Arts, Sociology
- Hossou Claude Zounffa, Master of Arts, Economics
Manteno (60950)
- Kelly Anne Szymanski, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Mapleton (61547)
- Karyn Michelle Draper, Bachelor of Business, Accountancy
Marengo (60152)
- Jessica Marie Hill, Bachelor of Business, Management
Mattoon (61938)
- Scott Stoneking, Bachelor of Arts, General Studies
McHenry (60050)
- John R Birk, Bachelor of Arts, General Studies
- Daniel Robert Sweeney, Bachelor of Business, Management
Mendota (61342)
- Shawn David Furar, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Aaron Justin Sester, Master of Science in Education, Educational Leadership
Merrionette Park (60803)
- Ryan Joseph Errico, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Midlothian (60445)
- Elizabeth Monica Halpin, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Milan (61264)
- Amber J Andress, Master of Science, Biology
- Cody Michael Bennett, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Ryan W Berenger, Master of Science in Education, Elementary Education
- Brandon C Boyd, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Hannah Marie Higgins, Bachelor of Business, Finance
- Shavaun Mara Kidd, Master of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Cody Scott Loving, Bachelor of Science, Construction Management
- Kelly Michelle Wenstrup, Bachelor of Arts, General Studies
Milledgeville (61051)
- Haley R Patterson, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Medical Sciences
Minooka (60447)
- David Scott Holm, Bachelor of Science, Microbiology
- Kevin K Rogers, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Adam James Zembruski, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Mokena (60448)
- Ryan D Jandak, Bachelor of Business, Marketing
- Sabah Salah Kayyal, Bachelor of Social Work, Social Work
Moline (61265)
- Tiah Elizabeth Carlough, Bachelor of Business, Accountancy
- Elisabeth Marie Decrane, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Rebeka R Farias, Bachelor of Arts, General Studies
- Jeffrey Barnett Flaherty, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Kpakpo Hounzouke-Akue, Bachelor of Business, Accountancy
- Ryan P Jackson, Bachelor of Business, Management
- Miranda D Luder, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Morgan J Maddox, Bachelor of Business, Management
- John Pilaszewski, Bachelor of Business, Supply Chain Management
- Karyn Ann Robertson, Bachelor of Arts, General Studies
- Alexandra C Saklar, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Monee (60449)
- James Sangkyu An, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Monmouth (61462)
- Joseph Haagensen Pilger, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Aaron Allen Sikorski, Summa Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Morrison (61270)
- Brianna Nicole Eizenga, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Jamie Hill, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Travis McBride, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Allison Ann Muur, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- William Scott Vance, Education Specialist, Educational Leadership
Morton (61550)
- Kevin Dean Carver, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Craig Alan Smock, Doctor of Education, Educational Leadership
Mount Prospect (60056)
- Bryan J Brouder, Bachelor of Science, Information Systems
- Matt Dominic Cerniglia, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrew M Sheridan, Bachelor of Science, Network Technologies
Mount Sterling (62353)
- Jill R Davis, Bachelor of Arts, General Studies
Naperville (60563)
- Tracy Kathleen Ahearn, Bachelor of Arts, Communication
- Thomas J Draper, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Andrew B Fourreau, Bachelor of Science, Psychology
- Chelsea Glen Henricks, Bachelor of Business, Marketing
Naperville (60564)
- Ashlynne Rosemary Diwik, Master of Business Administration, Business Administration
- Melissa Anne Dusing, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Amanda Marie Eckstein, Bachelor of Arts, Communication
- Edward Paul Ingram, Bachelor of Science, Emergency Management
- Antoinett Lane, Bachelor of Science, Psychology
- Abbie Nicole McKinney, Bachelor of Science, Hotel/ Restaurant Management
- Peter Gregory Richardson, Bachelor of Business, Management
Naperville (60565)
- Meighan Ryan Cannell, Bachelor of Science, Psychology
- Charlie Arthur Davitt, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Samuel Kaufman, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Nauvoo (62354)
- Anna-Lena Frey, Bachelor of Science, Zoology
New Douglas (62074)
- Whitney Thomas, Bachelor of Science, Communication Sciences & Disorders
New Lenox (60451)
- John Anthony Travis, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Niles (60714)
- Alexander Patrick Long, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Cian Quinn, Bachelor of Science, Construction Management
- Beth M Vandernoot, Bachelor of Arts, International Relations/Comparative Politics
Normal (61761)
- Jason Adam Coppenbarger, Bachelor of Fine Arts, Musical Theatre
Norridge (60706)
- Kaitlyn Marie Taylor, Bachelor of Science, Dietetics
North Aurora (60542)
- Greg Steven Manko, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
North Riverside (60546)
- Michael G Buenik, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Ryan Paul Casper, Bachelor of Science, Physical Education K-12
Northbrook (60062)
- Jennifer Michelle Brenner, Bachelor of Arts, English
Oak Lawn (60453)
- Shannon Marie Collins, Bachelor of Science, Psychology
- Matthew George Danovich, Bachelor of Arts, History
- Mark A Tadla, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Oak Park (60304)
- Altagrace F Jean-Francois, Bachelor of Arts, Broadcasting
Oakley (62501)
- Travis Samuel Walker, Bachelor of Science, Fire Science
Oakwood Hills (60013)
- Joseph G Ungari, Bachelor of Arts, Communication
Oquawka (61469)
- Cherokee M Hartman, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Jay Wilson Henshaw, Bachelor of Science, Graphic Communication
- Ashley E Reaves, Bachelor of Arts, General Studies
Orion (61273)
- Brian Allen, Master of Arts, Museum Studies
- Ben Orrin Coe, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Jerica Johnson, Bachelor of Business, Management
Orland Hills (60487)
- Alex John Bolek, Bachelor of Science, Renewable Energy & Wind Technology
Orland Park (60467)
- Kelly Anne Jilek, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Palatine (60067)
- Alec Gene Kuczkowski, Bachelor of Arts, Political Science
- Krista Maria Stevens, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Ashley Marie Vargas, Bachelor of Science in Education, Special Education
Park Ridge (60068)
- Michael Edward Bargo, Bachelor of Science, Information Systems
- Olivia Nichole Leiby, Bachelor of Arts, History
- Daniel Bradford Suwinski, Bachelor of Arts, General Studies
Peoria (61603)
- Stephanie Lashawn Williams, Master of Science, Public Health
Peoria (61604)
- Cody Alexander Albright, Bachelor of Business, Marketing
- Joshua Aaron Beall, Bachelor of Business, Marketing
- Megan Bitner, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Peoria (61614)
- Jared Ross Bussone, Bachelor of Science, Chemistry
- Jacob Leighton, Bachelor of Science, Computer Science
- Danielle Linnay Shook, Cum Laude, Bachelor of Arts, Art
Peoria (61615)
- Kyle O'Brien James, Master of Science in Education, Educational Leadership
- Kathryn Ann Stieghorst, Bachelor of Music, Music Business
Peru (61354)
- Samantha Kaye Sekula, Bachelor of Science, Zoology
Petersburg (62675)
- Orren Charles Roberts, Bachelor of Business, Finance
- Clint Daniel Vincent, Bachelor of Science, Agricultural Science
Pittsfield (62363)
- Victoria Elaine Green, Post-Baccalaureate Certificate, Environmental Geographic Information Science
- Victoria Elaine Green, Master of Science, Biology
- Candice Nicole Lanhum, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Megan Lynn Moffit, Cum Laude, Bachelor of Arts, Communication
Plainfield (60544)
- Justin Joseph Kozar, Bachelor of Business, Marketing
Plainfield (60585)
- Sean Everin Doyle, Bachelor of Science, Forensic Chemistry
- Nathan James Rivera, Bachelor of Arts, History
- Martinus J Van Heeswijk, Post-Baccalaureate Certificate, LEJA - Police Executive Administration
Plainfield (60586)
- Nicholas James Paler, Bachelor of Business, Finance
- Victoria A Tucker, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Plymouth (62367)
- Rainie Lynn Barnes, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Gera Elisabeth Gooding, Bachelor of Arts, Communication
- Mitchell Verl Woodside, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies
Port Byron (61275)
- Brent Allen Yenney, Master of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Princeton (61356)
- Mickey W Davis, Bachelor of Arts, Political Science
- Matthew William Smith, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Princeville (61559)
- Taylor Shelby Speckhart, Bachelor of Science, Agricultural Business
Prospect Heights (60070)
- Ericson S Masini, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Quincy (62301)
- Paige Alexandra Baldwin, Bachelor of Science, Psychology
- Kayla Nichole Lansford, Bachelor of Arts, General Studies
- Luke William Phillipi, Bachelor of Arts, English
- Jamie Edward Schuler, Bachelor of Science, Psychology
- Joshua S Smith, Bachelor of Science, Geology
- Deana R Tatum, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Erin Lea Thomure, Bachelor of Arts, General Studies
Quincy (62305)
- Dillon L Cook, Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
- Wayne T Hodges, Bachelor of Arts, General Studies
- Amy Lynne Neuser, Master of Science, Kinesiology
- David Ford Rowlands, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Logan Jay Schroeder, Bachelor of Science, Exercise Science
- Samantha Marie Unmisig, Master of Business Administration, Business Administration
Reynolds (61279)
- Patricia J Swenson, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
Richton Park (60471)
- Gabriel Linique Barrett, Bachelor of Arts, Theatre - Acting
- Myles Avery Chrismon, Bachelor of Arts, Communication
- John J Fulton, Bachelor of Arts, General Studies
- Tiera A Hinton, Bachelor of Science, Psychology
- Shavon L White, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
River Forest (60305)
- Jonathan Peter Agrimonti, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Riverside (60546)
- Amanda Renae Miller, Master of Arts, Museum Studies
Rochelle (61068)
- Lucas James Davidson, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rochester (62563)
- Taylor Jeffrey Hill, Cum Laude, Bachelor of Science, Mathematics
Rock Falls (61071)
- Matthew Thomas Chapman, Bachelor of Arts, Communication
- Shelby Miller, Bachelor of Science, Agricultural Science
Rock Island (61201)
- Sean David Arnold, Bachelor of Business, Accountancy
- Chad S Blair, Bachelor of Arts, English
- Elizabeth Caroline Davison, Magna Cum Laude, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Alexander Matthew Edwards, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Richard W Fiebig, Bachelor of Business, Management
- Phouda Raj Gurung, Bachelor of Business, Accountancy
- Amy Allyce Hahn, Bachelor of Arts, General Studies
- Stefanie M Hoover, Master of Science in Education, Reading
- Judah L Kennedy, Magna Cum Laude, Bachelor of Arts, Public Administration/ Public Policy
- Micaela Renea Teel, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
- Danielle Jillian Waddle, Bachelor of Science, Psychology
- Jacob R Walker, Master of Arts, Museum Studies
Rock Island (61204)
- Terry Dale Dear, Bachelor of Arts, General Studies
Rockford (61103)
- Brooke Erin Acosta, Bachelor of Science, Psychology
Rockford (61107)
- Matthew Thomas Lindstrom, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Rockford (61109)
- Joseph Edward Garvey, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Rockford (61114)
- Kira Marie Alonzo, Bachelor of Science, Psychology
Romeoville (60446)
- Madeline Rose Archer, Bachelor of Science, Dietetics
Roscoe (61073)
- Alexander Joseph Huss, Bachelor of Arts, Spanish
- Kellie Lynn Raddatz, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
- Nikki Slagle, Bachelor of Science, Psychology
- Nicholas Donald Vanstone, Bachelor of Science, Engineering Technology
Roselle (60172)
- Joseph Parker, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Dipa Patel, Bachelor of Science, Zoology
- Eric Michael Raver, Bachelor of Arts, History
- Sean Michael White, Bachelor of Science in Education, Special Education
Roseville (61473)
- Christine D Smithstaley, Bachelor of Science, Agricultural Business
- Kirk Loyal Troyer, Bachelor of Science, Construction Management
Rushville (62681)
- Kasey Beth Grover, Bachelor of Business, Accountancy
- Molly Lauren Kliffmiller, Bachelor of Science, Exercise Science
- Brooklin Paige Salemi, Bachelor of Business, Economics
- Lyndsey Utter, Bachelor of Science, Psychology
- Brittany M Weaver, Bachelor of Arts, General Studies
San Jose (62682)
- Alex Hill, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Savanna (61074)
- Glenn E Faber, Bachelor of Liberal Arts & Sciences, Liberal Arts & Sciences
- Rebecca Grace Titus, Cum Laude, Bachelor of Music, Music
Schaumburg (60193)
- Kyle Erik Schultz, Bachelor of Science, Construction Management
- Andrew P Steffen, Bachelor of Science, Zoology
Sherman (62684)
- Debra Nadine Brown, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Robert S Crouch, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
- Paula Marie Morrow, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Silvis (61282)
- Kiscena Minteer, Post-Baccalaureate Certificate, English - Professional Writing
- Zarifou Sebou, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Nicholas Michael Shelton, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Skokie (60076)
- Jimmy Han, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
South Beloit (61080)
- Timothy Wayne Schwichtenberg, Master of Science, Instructional Design & Technology
South Holland (60473)
- Sherrise J Linton, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jenae Alicia Snowden, Bachelor of Arts, Communication
South Jacksonville (62650)
- Sarah Anne Scobbie, Master of Science in Education, Educational & Interdisciplinary Studies
Spring Grove (60081)
- Kyle Patrick Callanan, Bachelor of Science, Geography
Spring Valley (61362)
- Spencer Stuart Byrd, Education Specialist, Educational Leadership
Springfield (62711)
- Stacey Joy Chavours, Master of Science in Education, Reading
St Charles (60174)
- Alexander George Cairns, Bachelor of Arts, General Studies
- Justin Ryan Liss, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
St Charles (60175)
- Rebecca Lynn Pappas, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
- Josh Lee Peters, Bachelor of Business, Management
Sterling (61081)
- Denise A Cessna, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
- Kristen Michelle Kuntz, Master of Science in Education, Reading
- James Allen Manus, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Andrew P McCormick, Bachelor of Arts, General Studies
Streator (61364)
- Jerold E Young, Bachelor of Science, Physics, Standard Option
Sugar Grove (60554)
- Marisa A Perillo, Bachelor of Science, Fashion Merchandising
Table Grove (61482)
- Nicole R Mason, Bachelor of Science in Education, Special Education
Taylor Ridge (61284)
- Garrett Philip Jerzyk, Bachelor of Business, Accountancy
- Heather Marie McKillip, Bachelor of Science, Exercise Science
Tennessee (62374)
- Raquel D Beckner, Bachelor of Science, Athletic Training
- Michael R Dewitt, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Cody W Logan, Bachelor of Science, Agricultural Science
Thomson (61285)
- Mckenzie Lee Miller, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Timewell (62375)
- Christopher B Bradley, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Computer Science
Tinley Park (60477)
- Daniel Chaveze Howard, Bachelor of Science, Engineering Technology
- Genna Taylor Wrobel, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Tinley Park (60487)
- Samantha Ann Cuthbert, Bachelor of Science, Microbiology
Tiskilwa (61368)
- Eli E Vanautreve, Bachelor of Arts, General Studies
Trivoli (61569)
- David Richard Eberley, Magna Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Science
- Ashlee Amanda Franken, Cum Laude, Bachelor of Music, Music Business
- Mindy Jo Matthews, Master of Science in Education, Elementary Education
Ursa (62376)
- Elizabeth Heckenkamp, Bachelor of Arts, General Studies
- Benjamin W Shriver, Cum Laude, Bachelor of Science, Agricultural Business
Vermont (61484)
- Josie L Cassidy, Bachelor of Arts, Sociology
Victoria (61485)
- Kristina Ann Martinson, Bachelor of Science, Hotel/Restaurant Management
Viola (61486)
- Lindy Jean Evans, Bachelor of Arts, Communication
Volo (60020)
- John D Cashman, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies
Warren (61087)
- Shawn Steven Teske, Education Specialist, Educational Leadership
Warrenville (60555)
- James Michael Janus, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
Warsaw (62379)
- Megan B Harrison, Cum Laude, Bachelor of Science in Education, Elementary Education
Washington (61571)
- James D Lester, Master of Science, Mathematics
Wataga (61488)
- John Michael Stanley, Bachelor of Science, Engineering
Wauconda (60084)
- Robert Saverio Rossetti, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jessica Lynn Scott, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Waukegan (60087)
- Lavonne M Carter, Bachelor of Science, Psychology
Wayne (60184)
- Michael Adam Amadei, Doctor of Education, Educational Leadership
Wenona (61377)
- Tiffani A Shearer, Bachelor of Science, Zoology
West Chicago (60185)
- Jose Padilla, Bachelor of Science, Law Enforcement & Justice Administration
- Jeffrey Edward Poucher, Master of Science, Sport Management
West Point (62380)
- Shianne Flesner, Bachelor of Science, Agricultural Business
Wheaton (60189)
- Angelica Marie Jasper, Summa Cum Laude, Bachelor of Science, Psychology
Wheeling (60090)
- Antonio Ponciano, Bachelor of Arts, Pre-Law
Wilmington (60481)
- Michael William Budzinski, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Winfield (60190)
- Laura Renee Hartigan, Bachelor of Arts, Art
Winnebago (61088)
- Jacob Russell Caltagerone, Bachelor of Science, Recreation, Park & Tourism Administration
Wood River (62095)
- Chelsie Renee Wilson, Bachelor of Business, Supply Chain Management
Woodhull (61490)
- Kyle Joseph Leathers, Bachelor of Arts, Communication
Woodridge (60517)
- Kathryn Ann Kaminskas, Bachelor of Science, Geology
- Michael Charles Kennedy, Master of Music, Music
Woodstock (60098)
- Trinidad Ortiz, Master of Arts, Law Enforcement & Justice Administration
Worth (60482)
- Megan Elizabeth Kelly, Bachelor of Arts, English With Required Minor
Connect with us: